7 грудня фахівець Молодіжного центру “Lighthouse” Пшичкина-Фирсова Дарья провела інформаційно-профілактичні заняття «Профілактика споживання психоактивних речовин» для першокурсників Полтавського юридичного коледжу. Студенти дізналися суть психоактивних речовин, наслідки їх споживання для організму людини, причини та фактори, що провокують молодь до споживання ПАР. Захід допоміг студентам зробити правильний висновок про цінність здоров’я та життя, яке маємо і мусимо берегти.
![]() |
![]() |