Коледж продовжує плідну співпрацю зі стейкхолдерами, які вже стали надійними партнерами закладу освіти! 7 травня ми поновили Меморандум про співпрацю з Територіальним управлінням Служби судової охорони в Полтавській області, закріпивши наміри про плідне співробітництво з метою ефективного сприяння розвитку юридичної освіти в регіоні, реалізації спільних проєктів та освітньо-професійних програм. Водночас начальник Олександр Аленін наголосив, що Територіальне управління готове взяти участь у належній практичній підготовці здобувачів фахової передвищої освіти на безоплатній основі. Також серед основних завдань співпраці такі:

– проведення спільних консультацій, науково-дослідні проєкти й розробки з актуальних проблем економічного та суспільного життя країни у сфері освіти й науки, соціального захисту населення;

– участь у спільних проєктах з питань освіти, у сфері наукових досліджень з питань здійснення правосуддя, конкурсами та іншими формами залучених наукових інвестицій;

– участь в організації та проведенні науково-практичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та інших наукових заходів;

– участь у розробці та впровадженні нових навчальних курсів, зокрема із застосуванням дуальної форми навчання або її елементів, програм, обмін навчально-методичними матеріалами, бібліографічною й довідковою літературою.

photo_2024-05-14_08-33-52

З найкращими побажаннями та вдячністю за довіру –

колектив ВСП «Полтавський фаховий коледж НЮУ імені Ярослава Мудрого»!