21.09.2022 відбулося засідання педагогічної ради, на якому викладачем коледжу, Тараненко Оленою Віталіївною, було презентовано новий та прогресивний напрям у розвитку вітчизняної освіти – ТЬЮТОРСТВО
Отже, презентуємо основні інсайди :
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Таким чином, запровадження тьюторства у Полтавському фаховому коледжі імені Ярослава Мудрого спрямоване на шлях формування віри студента в себе, пізнання своїх сильних сторін, супровід розвитку здібностей і талантів кожного, формування здатності ставити цілі та досягати їх