Тематична зустріч з начальником відділу роботи з персоналом ДУ “Полтавська виправна колонія №64” Станіславом Жигилієм

23 листопада в Полтавському фаховому коледжі начальником відділу роботи з персоналом ДУ “Полтавська виправна колонія №64” Станіславом Жигилієм була проведена максимально змістовна та практично корисна лекція-диспут на тему: “Практичні аспекти відбуття покарання”.

Правоосвітній захід розпочався із ознайомлення студентів з особливостями роботи виправної колонії №64 та демонстрації відеоматеріалів про умови відбуття покарання засудженими у згаданій кримінально-виконавчій установі.

Опісля учасники зустрічі перейшли безпосередньо до обговорення питань, які викликали у слухачів особливий інтерес:

• Як вплинув воєнний стан на чисельність засуджених осіб?
  • Які заохочення та стягнення можуть бути застосовані до засуджених?
  • Чи обов’язково залучати осіб, які відбувають покарання, до праці?
  • Чи впливає на засуджених перебування у кримінально-виконавчій установі?
  • Чи є можливості для навчання у період відбуття покарань та інші.

Особливу увагу Станіслав Жигилій звернув на правові інструменти захисту прав засуджених як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Насамкінець студенти поцікавилися можливостями працевлаштування та умовами до кандидатів на окремі посади у виправній колонії.

Щиро дякуємо запрошеному гостю за професіоналізм, творчий підхід до висвітлення проблемних юридичних питань та сподіваємося на не менш плідну співпрацю у майбутньому!