Студенти коледжу мали унікальну можливість наблизитись до публічної влади в рамках “quest-tour”

Студенти коледжу мали унікальну можливість наблизитись до публічної влади в рамках “quest-tour” зі шкільного класу до кабінету влади”.
Студенти особисто були присутні в сесійній залі обласної ради, дізнались про порядок роботи і умови роботи в ній депутатів, про які розповіла Анна Кондратьєва, заступниця директора Асоціації “ПОАОМС”.
Руроєва Лілія, заступник голови обласної ради провела зі студентами імітацію пленарного засідання Полтавської обласної ради. Студентів провели кабінетами обласної ради, познайомили з керівництвом відділів різних напрямів роботи обласної адміністрації.
 
 
Олеся Дроботенко, заступниця начальниці інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Полтавської обласної ради презентувала студетнам інформацію про Шкільний Громадський Бюджет Полтавської області, порядок і умови участі в ньому. Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький поспілкувався зі студентами за круглим столом.
Сергій Марчишинець, т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації ПОДА присвятив бесіду взаємодії органів державної влади і органів місцевого самоврядування. Юлія Городчаніна, депутатка Полтавської міської ради провела огляд сучасних можливостей молоді в комунікації з публічною владою.
 
Top