Сектор зі спортивної роботи

Сектор зі спортивної роботи

2017 рік

Спортивней сектор є одним з найактивніших підрозділів Студентської Ради коледжу. До нього входять відповідальні студенти, які показують найвищий рівень фізичної, психічної та розумової підготовки. Усі члени спортивного сектору Студентської Ради коледжу – спортсмени, які неодноразово представляли наш навчальний заклад на обласному та всеукраїнському рівнях.

 Спортивний сектор безпосередньо займається організацією і проведенням спортивно-оздоровчих заходів, створює студентські команди для участі у змаганнях, а також спонукає до здорового способу життя в студентському середовищі.

 Основними напрямками діяльності спортивного сектора є:

  • організація та проведення спортивно-масових заходів, а також заходів з організації групи підтримки;
  • проведення лекцій, семінарських занять які спрямовані на формування у студентів прагнення до здорового способу життя, а також правильності використання свого вільного часу;
  • інформування студентів про проведення різноманітних змагань;
  • формування команд для участі в міських та міжвузівських змаганнях.

 Студенти беруть учать у змаганнях з футболу, баскетболу, волейболу, шахів,настільного тенісу,  а також борються за звання «Кращої команди коледжу». Розвиток спорту є одним із пріоритетних завдань коледжу, саме тому студент повинен бути не тільки професійно підготовленим юристом-фахівцем, але і всебічно розвиненою особистістю, і спортивний сектор відіграє в цьому значну роль.

  До складу спортивного сектора входять:

1.Крамаров Едуард Васильович (ПК-11-А);

2.Лавренко Анастасія Артемівна (ПК-12-А);

3.Лісний Артем Сергійович (ПК-13-А);

4.Мамишев Ельшан Араз огли (ПК-13-А);

5.Іванина Альона Василівна (ПК-14);

6.Бутенко Таїсія Сергіївна (ПК-14);

7.Романенко Вадим Олександрович (ПК-21-А);

8.Григоренко Юлія Анатоліївна (ПК-21-А);

9.Гришко Володимир Володимирович (ПК-22-А);

10.Тьомкін Володимир Олександрович (ПК-23-А);

11.Юренко Андрій Олександрович (ПК-24);

12.Андріевський Ілля Владиславович  (ПК-31-А);

13.Довганчук Юлія Євгеніївна (ПК-31-А);

14.Сабадирь Валентина Олексіївна (ПК-31-А);

15.Аверін Микита Юрійович (ПК-32-А);

16.Педченко Станіслав Геннадійович (ПК-33-А);

17.Поляков Артем Олександрович (ПК-33-А);

18.Шандиба Микита Сергійович (ПК-42-А).

 

 

 
Top