Рейтинг студентів

Рейтинговий список студентів

Полтавського юридичного коледжу

    Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,

бюджетної форми навчання для нарахування стипендії

 

Рейтинг успішності студентів І курсу

за І навчальний семестр 2017-2018 н.р.

№ п/п

 

Прізвище, ім’я , по батькові

 

Курс

 

Група

 

Середній бал

 

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

 

Коефіцієнт*0,1

 

сума

Підстава

Сума додаткових балів

1

Котенко Поліна Іванівна

1

ПК-11-А

10,08

9,072

тези – 1; староста – 4; сковород.навч.-1; худ.самод.-1.

7

0,700

9,772

2

Старостіна Раїса Сергіївна

1

ПК-11-А

9,92

8,928

худ.самод.-2.5; сковород.навч.-1; профорієнт.-1; тези-1

5,5

0,550

9,478

3

Аманова Софія Максимівна

1

ПК-11-А

10,08

9,072

художня самодіяльність – 2; 0,5-тези

2,5

0,250

9,322

4

Гета Анна Вікторівна

1

ПК-11-А

9,92

8,928

спорт – 3

3

0,300

9,228

5

Миргород Ольга Сергіївна

1

ПК-12-А

9,5

8,55

худ.самод. – 1; сковород.навч.-1

2

0,200

8,750

6

Лавренко Анастасія Артемівна

1

ПК-12-А

9,25

8,325

конкурс малюн.-3; худ.самод.-1

4

0,400

8,725

7

Василенко Олена Сергіївна

1

ПК-11-А

9,42

8,478

художня самодіяльність – 0,5; 0,5-тези; сковородинівські навч. – 1

2

0,200

8,678

8

Свистун Марія Олександрівна

1

ПК-11-А

9,36

8,424

профорієнтація – 1; худ.самод. – 0,5

1,5

0,150

8,574

9

Гришко Яна Володимирівна

1

ПК-11-А

9,25

8,325

художня самодіяльність – 0,5; профорієнтація – 1

1,5

0,150

8,475

10

Пасинок Катерина Вікторівна

1

ПК-11-А

8,67

7,803

0

 

0,000

7,803

11

Глоба Маргарита Юріївна

1

ПК-12-А

8,33

7,497

конкурс малюн.-2

2

0,200

7,697

12

Лебедєва Ангеліна Сергіївна

1

ПК-11-А

8,250

7,425

0

 

0,000

7,425

13

Ляскало Лілія Віталіївна

1

ПК-11-А

7,92

7,128

0

 

0,000

7,128

14

Шуліпа Дарина Миколаївна

1

ПК-11-А

7,73

6,957

худ.самод. – 0.5

0,5

0,050

7,007

15

Марченко Анжеліка Євгенівна

1

ПК-11-А

7,58

6,822

0

 

0,000

6,822

16

Дзигар Денис Валерійович

1

ПК-11-А

7,58

6,822

0

 

0,000

6,822

17

Штепура Вікторія Ігорівна

 

ПК-11-А

7,330

6,597

худ.самод.-1

1

0,100

6,697

18

Чергінець Анна Андріївна

1

ПК-11-А

7,420

6,678

0

 

0,000

6,678

19

Бехтер Альбіна Юріївна

1

ПК-11-А

7,3

6,57

0

 

0,000

6,570

20

Король Ярослав Ігорович

1

ПК-11-А

7,25

6,525

0

 

0,000

6,525

21

Шкарупа Вікторія Володимирівна

1

ПК-11-А

7,250

6,525

0

 

0,000

6,525

22

Ткаліч Катерина Сергіївна

1

ПК-12-А

7,18

6,462

0

 

0,000

6,462

23

Стецюра Діана Олексіївна

1

ПК-11-А

6,500

5,85

0

 

0,000

5,850

24

Збицька Вероніка Максимівна

1

ПК-11-А

6,42

5,778

0

 

0,000

5,778

25

Книш Каріна Анатоліївна

1

ПК-12-А

6,42

5,778

0

 

0,000

5,778

26

Колпакова Марія Валентинівна

1

ПК-12-А

6,36

5,724

0

 

0,000

5,724

27

Подшивайлова Ганна Ігорівна

1

ПК-12-А

6,09

5,481

0

 

0,000

5,481

28

Семенко Марина Ігорівна

1

ПК-12-А

5,83

5,247

0

 

0,000

5,247

29

Яцько Георгій Дмитрович

1

ПК-11-А

0,00

0

0

 

0,000

0,000

30

Сухина Михайло Васильович

1

ПК-11-А

0,00

0

0

 

0,000

0,000

 

Рейтинг успішності студентів ІІ курсу 

за І навчальний семестр 2017-2018 н.р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

Коефіцієнт*0,1

сума

Підстава

Сума додаткових балів

1

Набок Віталій Олексійович

2

ПК-22-А

5

4,5

сковород.чит. – 1; худ.самод.- 2; тези – 4

7

0,700

5,200

2

Жуков Арсентій Юрійович

2

ПК-22-А

5

4,5

тези – 0.5; худ.самод.- 0.5; староста – 4

5

0,500

5,000

3

Городнича Катерина Вікторівна

2

ПК-21-А

4,835

4,3515

тези – 0.5; худ.самод.-0.5; сковород.чит. – 1

2

0,200

4,552

4

Григоренко Юлія Анатоліївна

2

ПК-21-А

4,25

3,825

спорт – 6; сковород.чит. – 1

7

0,700

4,525

5

Лупуляк Дарина Юріївна

2

ПК-21-А

4,75

4,275

сковород.чит. – 1; худ.самод.- 1

2

0,200

4,475

6

Сорока Єлизавета Сергіївна

2

ПК-23-А

4,75

4,275

0.5-тези, худ.самод.-1

1,50

0,150

4,425

7

Гладка Юлія Юріївна

2

ПК-21-А

4,915

4,4235

   

0,000

4,424

8

Левченко Юлія Вікторівна

 

ПК-21-А

4,67

4,203

тези – 1; худ.самод.-1

2

0,200

4,403

9

Здоренко Інна Володимирівна

2

ПК-21-А

4,415

3,9735

худ.самод.-2; тези-0.5; сковород.чит. -1

3,50

0,350

4,324

10

Кужим Катерина Олегівна

2

ПК-21-А

4,735

4,2615

   

0,000

4,262

11

Олійник Владислава Вячеславівна

2

ПК-21-А

4,415

3,9735

тези – 0.5; худ.самод.-1; сковород.чит. – 1

2,5

0,250

4,224

12

Соколова Катерина Олександрівна

2

ПК-21-А

4,50

4,05

тези – 0.5, профорієнт-1

1,5

0,150

4,200

13

Тюлюбаєва Катерина Дмитрівна

2

ПК-22-А

4,36

3,924

сковород.чит. – 1; тези – 0.5

1,5

0,150

4,074

14

Ноздрачова Дар`я Павлівна

2

ПК-21-А

4,465

4,0185

тези – 0.5

0.5

0,050

4,069

15

Романенко Вадим Олександрович

2

ПК-21-А

3,5

3,15

спорт – 9

9

0,900

4,050

16

Марченко Назар Олександрович

2

ПК-22-А

4,33

3,897

   

0,000

3,897

17

Білера Тетяна Юріївна

2

ПК-21-А

3,75

3,375

староста -4; худ.самод.-1

5

0,500

3,875

18

Безотосна Ангеліна Дмитрівна

2

ПК-21-А

3,935

3,5415

худ.самод.-2

2

0,200

3,742

19

Козир Ольга Миколаївна

2

ПК-21-А

4,1

3,69

   

0,000

3,690

20

Тиква Анна Вікторівна

2

ПК-22-А

4,085

3,6765

   

0,000

3,677

21

Непийпа Анастасія Ігорівна

2

ПК-21-А

4

3,6

0.5 тези

0,5

0,050

3,650

22

Агафонов Олександр Ігорович

2

ПК-22-А

3,83

3,447

   

0,000

3,447

23

Башлій Марина Володимирівна

2

ПК-22-А

3,83

3,447

   

0,000

3,447

24

Андрусенко Анна Іванівна

2

ПК-22-А

3,75

3,375

   

0,000

3,375

25

Таран Марина Станіславівна

2

ПК-22-А

3,58

3,222

   

0,000

3,222

26

Гегедиш Емілія Юріївна

2

ПК-21-А

3,335

3,0015

   

0,000

3,002

27

Губа Тетяна Геннадіївна

2

ПК-21-А

0

0

   

0,000

0,000

28

Лазоренко Анна Романівна

2

ПК-21-А

0

0

   

0,000

0,000

29

Нечай Анна Анатоліївна

2

ПК-21-А

0

0

   

0,000

0,000

30

Панчук Ілона Дмитрівна

2

ПК-21-А

0

0

   

0,000

0,000

 

 

 

Рейтинг успішності студентів ІІІ курсу 

за І навчальний семестр 2017-2018 н.р. 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

Коефіцієнт*0,1

сума

Підстава

Сума додаткових балів

1

Суржа Анна  Миколаївна

3

ПК-31-А

5

4,5

староста-4, худ.самод.-1,5,коорд.рада-1,тези-2, юр.клініка-3,

10

1,000

5,500

2

Карпова Анастасія

3

ПК-33-А

5

4,5

тези-1,5; староста – 4; коорд.рада-1; худ.самод.-1; профорієнт — 1

8,5

0,850

5,350

3

Рябуха Анна Андріївна

3

ПК-31-А

5

4,5

худ.самод.-0,5; тези-2, коордрада-1; студ.рада-4

7,5

0,750

5,250

4

Пономаренко  Надія Сергіївна

3

ПК-31-А

5

4,5

спорт -3;тези-3,коорд.рада-1

7

0,700

5,200

5

Струков  Владислав Олександрович          

3

ПК-31-А

5

4,5

худ.самод.-0,5, вступ-5, тези-0,5

6

0,600

5,100

6

Мартиненко Катерина Іванівна

3

ПК-32-А

5

4,5

староста – 4;  худ.самод.-1,5

5,5

0,550

5,050

7

Макаренко  Наталія Андріївна

3

ПК-31-А

5

4,5

худ.самод.-0.5, коорд.рада-1; спорт-3;тези-0.5

5

0,500

5,000

8

Роман  Інна Юріївна

3

ПК-31-А

5

4,5

юр.клініка-3, коорд.рада-1, тези-1

5

0,500

5,000

9

Холод Інна

3

ПК-33-А

5

4,5

тези-1,5;  коорд.рада-1; худ.самод.-1,5; профорієнт – 1

5

0,500

5,000

10

Александрова Єлизавета Юріївна 

3

ПК-31-А

5

4,5

тези-3,5; коорд.рада-1

4,5

0,450

4,950

11

Орєхова Юлія Владиславівна

3

ПК-32-А

5

4,5

фіз.вих.-3; тези – 1.5

4,5

0,450

4,950

12

Пивовар  Вікторія Іванівна

3

ПК-31-А

5

4,5

коорд.рада – 1;тези-1.5

2,5

0,250

4,750

13

Конюшенко  Анна Олександрівна

3

ПК-31-А

4,75

4,275

коорд.рада – 1;худ.самод.-1.5;тези-0.5; волонт.роб.-1.5

4,5

0,450

4,725

14

Мізько Дарина Владиславівна

3

ПК-32-А

4,5

4,05

тези-0,5;  староста – 4

4,5

0,450

4,500

15

Сабадирь Валентина Олексіївна

3

ПК-31-А

4,75

4,275

худ.самод-0,5; коорд.рада-1, тези-0,5

2

0,200

4,475

16

Мартинченко Артем Олександрович

3

ПК-31-А

4,5

4,05

тези-0.5

0,5

0,050

4,100

17

Грігорян Артур  Рустамович

3

ПК-31-А

4,5

4,05

0

 

0,000

4,050

18

Фурсієнко  Андрій  Сергійович

3

ПК-31-А

4,5

4,05

0

 

0,000

4,050

19

Вишня Діана Андріївна

3

ПК-31-А

4,25

3,825

0

 

0,000

3,825

20

Довганчук  Юлія Євгеніївна

3

ПК-31-А

4,25

3,825

0

 

0,000

3,825

21

Романенко  Богдан Романович

3

ПК-31-А

3,5

3,15

0

 

0,000

3,150

22

Ковпак  Анна Іванівна

3

ПК-31-А

3,25

2,925

0

 

0,000

2,925

23

Гордієнко Катерина Іванівна

3

ПК-32-А

0

0

профорієнт -1

1

0,100

0,100

24

Максимич Іванна Олегівна

3

ПК-32-А

0

0

профорієнт -1

1

0,100

0,100

25

Горєв Микита Олександрович

3

ПК-31-А

0

0

0

 

0,000

0,000

26

Гринько Володимир Вікторович

3

ПК-31-А

0

0

0

0

0,000

0,000

27

Андрієвський Ілля Владиславович

3

ПК-31-А

0

0

0

0

0,000

0,000

28

Міщенко Яніна Олексіївна

3

ПК-32-А

0

0

0

0

0,000

0,000

29

Морозова Євгенія Сергіївна

3

ПК-32-А

0

0

0

0

0,000

0,000

30

Нос Олександра Юріївна

3

ПК-32-А

0

0

0

0

0,000

0,000

 

 

Рейтинг успішності студентів IV курсу

за І навчальний семестр 2017-2018 н.р

№ п/п

 

Прізвище, ім’я , по батькові

 

Курс

 

Група

 

Середній бал

 

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

 

Коефіцієнт*0,1

 

сума

Підстава

Сума додаткових балів

1

Корінна Анастасія Володмирівна

4

ПК-42-А

5

4,5

тези-2, юрклініка-3, худ.самод.-1.5, профорієнт-1

7,5

0,750

5,250

2

Старченко Анна Олександрівна

4

ПК-42-А

4,8

4,32

староста-4, худ.самод-0,5; тези-0,5

5

0,500

4,820

3

Хачатрян Рафаель Хачатурович

4

ПК-42-А

5

4,5

тези-1, профорієнт-1

2

0,200

4,700

4

Кучер Лучія Олександрівна

4

ПК-42-А

4,6

4,14

тези -2.5, коордрада-1, худ.самод-0,5, профорієнт-1

5

0,500

4,640

5

Бодак Маргарита Володимирівна

4

ПК-41-А

4,8

4,32

коордрада-1; тези 0.5

1,5

0,150

4,470

6

Скирда Кристина Олегівна

4

ПК-41-А

4,6

4,14

тези-0.5, профорієнт-1

1,5

0,150

4,290

7

Марюхніч Владислава Сергіївна

4

ПК-41-А

4,6

4,14

коордрада-1

1

0,100

4,240

8

Пампура Юлія Валентинівна

4

ПК-41-А

4,4

3,96

тези-0.5, худ.самод-1; профорієнт-1

2,5

0,250

4,210

9

Меркурій Інна Олексіївна

4

ПК-42-А

4,2

3,78

тези-0.5, юр.клініка-3

3,5

0,350

4,130

10

Шейка Оксана Русланівна

4

ПК-41-А

4,4

3,96

профорієнт-1

1

0,100

4,060

11

Чайка Вікторія Леонідівна

4

ПК-41-А

4,2

3,78

тези-0.5, худ.самод-1, профорієнт-1

2,5

0,250

4,030

12

Бабак Дарина Ігорівна

4

ПК-41-А

3,8

3,42

коордрада-1; худсамод-2, сектор-3

6

0,600

4,020

13

Дігтяр Марина Олександрівна

4

ПК-41-А

3,6

3,24

худ.самод.-1, коорд.рада-1, сектор-3, профорієнт-1

6

0,600

3,840

14

Шестакова Каріна Сергіївна

4

ПК-42-А

4,2

3,78

тези-0,5

0,5

0,050

3,830

15

Давиденко Валерія Сергіївна

4

ПК-41-А

4

3,6

худ.самод.-0.5

0,5

0,050

3,650

16

Тесля Іван Григорович

4

ПК-42-А

4

3,6

 

 

0,000

3,600

17

Бородай Владислав Вікторович

4

ПК-41-А

4

3,6

 

 

0,000

3,600

18

Кравченко Аліна Віталіївна

4

ПК-41-А

3,6

3,24

худ.самод.-2

2

0,200

3,440

19

Воскобойник Тетяна Юріївна

4

ПК-42-А

3,8

3,42

 

 

0,000

3,420

20

Шрамко Ярослав Русланович

4

ПК-42-А

3,8

3,42

 

 

0,000

3,420

21

Литвин Юлія Володимирівна

4

ПК-42-А

3,6

3,24

 

 

0,000

3,240

22

Вільгурський Андрій Сергійович

4

ПК-41-А

3,6

3,24

 

 

0,000

3,240

23

Михайліченко Олександр Олександрович

4

ПК-41-А

3,2

2,88

 

 

0,000

2,880

24

Стеценко Анатолій Анатолійович

4

ПК-41-А

3,2

2,88

 

 

0,000

2,880

25

Базилева Ірина Миколаївна

4

ПК-42-А

0

0

 

 

0,000

0,000

26

Горошенко Роман Леонідович

4

ПК-42-А

0

0

 

 

0,000

0,000

27

Овакімян Заал Артурович

4

ПК-42-А

0

0

 

 

0,000

0,000

28

Ястреба Дар’я Іванівна

4

ПК-42-А

0

0

 

 

0,000

0,000

29

Вощинський Сергій Миколайович

4

ПК-41-А

0

0

 

 

0,000

0,000

30

Лутченко Владислав Олександрович

4

ПК-41-А

0

0

 

 

0,000

0,000

 

Рейтинг успішності студентів групи ПК-14 курсу

за І навчальний семестр 2017-2018 н.р.

№ п/п

 

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

 

Група

 

Середній бал

 

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

 

Коефіцієнт*0,1

 

сума

Підстава

Сума додаткових балів

1

Коротка Неля Анатоліївна

1

ПК-14

5

4,5

староста -4, худ.самод.-0,5, тези-0,5

5

0,500

5,000

2

Лемак Дарія Сергіївна

1

ПК-14

5

4,5

 

0

0,000

4,500

3

Лут Тетяна Олегівна

1

ПК-14

4,25

3,825

худ.самод.-0,5

0,5

0,050

3,875

4

Вовк Владислав Вікторович

1

ПК-14

0

0

 

0

0,000

0,000

5

Дальченко Вадим Сергійович

1

ПК-14

0

0

 

0

0,000

0,000

Рейтинг успішності студентів групи ПК-24 курсу

за І навчальний семестр 2017-2018 н.р

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

Коефіцієнт*0,1

сума

Підстава

Сума додаткових балів

1

Бабенко Юлія Євгенівна

2

ПК-24

5

4,5

коорд.рада-1, юрклін.-3, староста-4, худ.самод-1,5, тези-1

10

1,000

5,500

2

Самочкіна Аліна Володимирівна

2

ПК-24

5

4,5

коорд.рада-1; тези-1

2

0,200

4,700

3

Брижань Тетяна Ігорівна

2

ПК-24

5

4,5

тези-1.5

1,5

0,150

4,650

4

Голубицька Ірина Анатоліївна

2

ПК-24

4,83

4,347

тези-1, худ.самод-0,5

1,5

0,150

4,497

5

Глова Анастасія Олександрівна

2

ПК-24

4,67

4,203

тези -1,5

1,5

0,150

4,353

6

Винниченко Ярослава Валеріївна

2

ПК-24

4,50

4,05

тези-1

1

0,100

4,150

7

Колісник Мар`яна Ярославівна

2

ПК-24

4,33

3,897

0

0

0,000

3,897

8

Кучеренко Ярослав Костянтинович

2

ПК-24

0

0

0

0

0,000

0,000

9

Маджар Антон Олександрович

2

ПК-24

0

0

0

0

0,000

0,000

10

Ярошенко Валерія Сергіївна

2

ПК-24

0

0

0

0

0,000

0,000

 

 

Рейтинг успішності студентів групи ПК-34 курсу

за І навчальний семестр 2017-2018 н.р. 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

Коефіцієнт*0,1

сума

Підстава

Сума додаткових балів

1

Малярець Оксана Володимирівна

3

ПК-34

5

4,5

коорд.рада-1, юр.клін-3,тези-0,5, староста-4

8,5

0,850

5,350

2

Рищиковець Віра Миколаївна

3

ПК-34

5

4,5

юрклін-3, коордрада-1,тези-1,5, суд.змаг-1, проорієнт-1

7,5

0,750

5,250

3

Добряк Анастасія Володимирівна

3

ПК-34

5

4,5

коордрада-1, юрклін.-3,тези-1.5, профорієнт-1

6,5

0,650

5,150

4

Колпак Марія Сергіївна

3

ПК-34

4,75

4,275

коордрада-1, юрклін.-3,тези-0.5, худ.самод-0,5

5

0,500

4,775

5

Шмагун Олексій Сергійович

3

ПК-34

4,5

4,05

коордрада-1,тези-1,5, профорієнт-1, суд.змаг-1

4,5

0,450

4,500

6

Тесленко Владислав Олександрович

3

ПК-34

4,75

4,275

тези-0,5

0,5

0,050

4,325

7

Горейко Даніела Андріївна

3

ПК-34

4,25

3,825

 

0

0,000

3,825

8

Волик Альона Володимирівна

3

ПК-34

0

0

 

0

0,000

0,000

9

Єгоренко Ростислав Миколайович

3

ПК-34

0

0

 

0

0,000

0,000

10

Кізіченко Юлія Андріївна

3

ПК-34

0

0

 

0

0,000

0,000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Top