Рейтинг студентів

Рейтинговий список студентів

Полтавського юридичного коледжу

    Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,

бюджетної форми навчання для нарахування стипендії

 

 

Рейтинг успішності студентів ІI курсу

Полтавського юридичного коледжу за результатами складання сесії

за І навчальний семестр 2019-2020 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

Коефіцієнт*0,1

сума

інші позначки

Підстава

Сума додаткових балів

1

Ярмош С. Г.

2

ПК-21-А

4,64

4,176

0,5 тези, 6 спорт

6,5

0,650

4,826

 

2

Боака Б. В.

2

ПК-21-А

4,60

4,14

4 староста,  0,5 тези, 1 худ.самод.

5,50

0,550

4,690

 

3

Батрак А. С.

2

ПК-21-А

4,73

4,257

1 профорієнт., 0,5 тези, 0,5 худ.самод.

2,00

0,200

4,457

 

4

Лошакова Д. В.

2

ПК-21-А

4,73

4,257

1,5 худ. самод., 0,5 наук.д-ть

2

0,200

4,457

 

5

Болховітіна І. А.

2

ПК-22-А

4,73

4,257

1 худ. самод., 0,5 тези

1,5

0,150

4,407

 

6

Прибєг Д. А.

2

ПК-21-А

4,64

4,176

1 худ самод., 0,5 наук.самод

1,5

0,150

4,326

 

7

Голінна К. В.

2

ПК-21-А

4,64

4,176

1 тези

1

0,100

4,276

 

8

Георгієва К. Н.

2

ПК-22-А

4,6

4,14

 

 

0,000

4,140

 

9

Лисенко П. С.

2

ПК-22-А

4,36

3,924

0,5 худ. самод, 1 профорієнтація, 0,5 тези

2

0,200

4,124

 

10

Короткова К. Р.

2

ПК-22-А

4,55

4,095

 

 

0,000

4,095

 

11

Нестеренко А.Ю.

2

ПК-21-А

4,45

4,005

0,5 худ.самод.

0,5

0,050

4,055

 

12

Нелюба В.В.

2

ПК-21-А

4,36

3,924

0,5 худ самод.

0,5

0,050

3,974

 

13

Даценко Є. І.

2

ПК-22-А

4,36

3,924

0,5 худ. самод.

0,5

0,050

3,974

 

14

Горошенко В. Л.

2

ПК-22-А

4,36

3,924

 

 

0,000

3,924

 

15

Губарьков Л. Є.

2

ПК-21-А

4,18

3,762

0,5 худ.самод, 0,5 тези, 0,5 наукова д-ть

1,5

0,150

3,912

 

16

Березіна С. Ю.

2

ПК-22-А

4,3

3,87

 

 

0,000

3,870

 

17

Тримбовецька О. М.

2

ПК-22-А

4,2

3,78

0,5 худ. самод.

0,5

0,050

3,830

 

18

Кравченко А. С.

2

ПК-21-А

4,09

3,681

 

 

0,000

3,681

 

19

Кучеренко А. В.

2

ПК-22-А

3,91

3,519

0,5 худ. самод., 1 профорієнт

1,5

0,150

3,669

 

20

Іванілова Д. О.

2

ПК-21-А

3,91

3,519

 

 

0,000

3,519

 

21

Шкарбан О. Р.

2

ПК-21-А

3,91

3,519

 

 

0,000

3,519

соц

22

Радченко С. С.

2

ПК-21-А

3,820

3,438

 

 

0,000

3,438

 

23

Собакар О. М.

2

ПК-21-А

3,82

3,438

 

 

0,000

3,438

 

24

Бутенко Р. О.

2

ПК-21-А

3,6

3,24

 

 

0,000

3,240

 

25

Ярошенко Ю. О.

2

ПК-21-А

3,55

3,195

 

 

0,000

3,195

 

26

Себій М. М.

2

ПК-21-А

3,45

3,105

0,5 худ. самод.

0,5

0,050

3,155

 

27

Снітко К. В.

2

ПК-22-А

3,3

2,97

1,5 худ.самод.

1,5

0,150

3,120

 

28

Цібезова В. Р.

2

ПК-21-А

 

0

1 профорієнт, 0,5 худ самод, 0,5 тези

2

0,200

0,200

 

29

Мелащенко С. Р.

2

ПК-21-А

 

0

0,5 худ. самод.

0,5

0,050

0,050

 

30

Воробйова Я.А.

2

ПК-21-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

31

Козаревська Я. О.

2

ПК-22-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

32

Копань В. О.

2

ПК-21-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

33

Гапон Д. О.

2

ПК-21-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

34

Рябець Х. О.

2

ПК-22-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

35

Чениш В. А.

2

ПК-21-А

 

0

 

 

0,000

0,000

соц

 

 

Рейтинг успішності студентів ІII курсу

Полтавського юридичного коледжу за результатами складання сесії

за І навчальний семестр 2019-2020 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

Коефіцієнт*0,1

сума

інші позначки

Підстава

Сума додаткових балів

1

Котенко Поліна Іванівна

3

ПК-31-А

5

4,5

4 юрклініка, 4 голова сектору, 4 староста, 1 профорієнтація

10

1,000

5,500

 

2

Аманова Софія Максимівна

3

ПК-31-А

5,00

4,5

4 голова сектору, 1 худ. самод., 2 профорієнтація

7

0,700

5,200

 

3

Старостіна Раїса Сергіївна

3

ПК-31-А

5

4,5

1 худ.самод., 2 профорієнтація, 3,5 наукова д-ть

6,5

0,650

5,150

 

4

Свистун Марія Олександрівна

3

ПК-31-А

5

4,5

1 профорієнт, 0,5 наукова д-ть, 4 юрклініка, 1 тези

6,5

0,650

5,150

 

5

Василенко Олена Сергіївна

3

ПК-31-А

5

4,5

4 юрклініка, 1 профорієнтація, 1 тези

6

0,600

5,100

 

6

Глоба Маргарита Юріївна

3

ПК-32-А

5

4,5

1 тези, 4 юрклініка

5

0,500

5,000

 

7

Ляскало Лілія Віталіївна

3

ПК-31-А

4,75

4,275

4 юрклініка, 1 профорієнтація

5

0,500

4,775

 

8

Марченко Анжеліка Євгенівна

3

ПК-31-А

4,5

4,05

0,5 тези, 1 худ. самод., 4 юрклініка

5,5

0,550

4,600

 

9

Миргород Ольга Сергіївна

3

ПК-32-А

5

4,5

0,5 худ. самод.

0,5

0,050

4,550

 

10

Микитенко Д.В.

3

ПК-32-А

4,5

4,05

0,5 тези, 0,5 худ. самод., 4 староста

5

0,500

4,550

 

11

Лавренко Анастасія Артемівна

3

ПК-32-А

5

4,5

 

 

0,000

4,500

 

12

Гришко Яна Володимирівна

3

ПК-31-А

4,75

4,275

0,5 тези, 1 профорієнт

1,5

0,150

4,425

 

13

Пасинок Катерина Вікторівна

3

ПК-31-А

4,75

4,275

 

 

0,000

4,275

 

14

Моцаренко Анастасія Володимирівна

3

ПК-32-А

4,75

4,275

 

 

0,000

4,275

 

15

Чергінець Анна Андріївна

3

ПК-31-А

4,500

4,05

 

 

0,000

4,050

 

16

Шкарупа Вікторія Володимирівна

3

ПК-31-А

4,250

3,825

 

 

0,000

3,825

 

17

Семенко Марина Ігорівна

3

ПК-32-А

4

3,6

 

 

0,000

3,600

соц

18

Шуліпа Дарина Миколаївна

3

ПК-31-А

3,5

3,15

 

 

0,000

3,150

соц

19

Гриневич Денис Віталійович

3

ПК-31-А

3,5

3,15

 

 

0,000

3,150

 

20

Подшивайлова Ганна Ігорівна

3

ПК-32-А

3,5

3,15

 

 

0,000

3,150

соц

21

Сухина Михайло Васильович

3

ПК-32-А

3

2,7

 

 

0,000

2,700

соц

22

Книш Каріна Анатоліївна

3

ПК-32-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

23

Штепура Вікторія Ігорівна

3

ПК-31-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

24

Бехтер Альбіна Юріївна

3

ПК-31-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

25

Збицька Вероніка Максимівна

3

ПК-31-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

26

Дзигар Денис Валерійович

3

ПК-31-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

27

Король Ярослав Ігорович

3

ПК-31-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

28

Стецюра Діана Олексіївна

3

ПК-31-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

29

Бардакова Поліна Вячеславівна

3

ПК-32-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

30

Корнієнко Катерина Сергіївна

3

ПК-32-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

 

Рейтинг успішності студентів ІV курсу

Полтавського юридичного коледжу за результатами складання сесії

за І навчальний семестр 2019-2020 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

Коефіцієнт*0,1

сума

інші позначки

Підстава

Сума додаткових балів

1

Набок Віталій Олексійович

4

ПК-42-А

5

4,5

4 юрклініка, 4 голова сектору,1 тези, 1,5 наукова д-ть, 1,5 худ.самод., 1 коордрада

10

1,000

5,500

 

2

Городнича Катерина Вікторівна

4

ПК-41-А

5

4,5

4 голова сектору, 1 коорд рада, 0,5 тези, 1 профорієнт., 2 наукова д-ть,

8,5

0,850

5,350

 

3

Білера Тетяна Юріївна

4

ПК-41-А

5

4,5

2,5 тези, 4 староста, 1 коордрада

7,5

0,750

5,250

 

4

Жуков Арсентій Юрійович

4

ПК-42-А

5

4,5

0,5 худ.самод., 4 староста, 2 нвукова д-ть, 1 коорд рада,

7,5

0,750

5,250

 

5

Левченко Юлія Вікторівна

4

ПК-41-А

5

4,5

0,5 тези, 4 юрклініка, 1,5 худ самод

6

0,600

5,100

 

6

Кужим Катерина Олегівна

4

ПК-41-А

5

4,5

4 юрклініка, 1,5 тези

5,5

0,550

5,050

 

7

Олійник Владислава Вячеславівна

4

ПК-41-А

5

4,5

0,5 худ.самод., 4 голова сетору, 1 профорієнтація

5,5

0,550

5,050

 

8

Лупуляк Дарина Юріївна

4

ПК-41-А

5

4,5

1 профорієнт., 4 голова, 0,5 худ. самод

5,5

0,550

5,050

 

9

Гребельна Аміна Сергіївна

4

ПК-43-А

5

4,5

4 юр.клініка, 0.5 підготовка конф.

4,5

0,450

4,950

 

10

Мельникова Юлія

4

ПК-43-А

5

4,5

4 юр.клініка, 0.5 тези

4,5

0,450

4,950

 

11

Романенко Вадим Олександрович

4

ПК-41-А

4,2

3,78

спорт 18

10

1,000

4,780

 

12

Григоренко Юлія Анатоліївна

4

ПК-41-А

4,8

4,32

3

3

0,300

4,620

 

13

Непийпа Анастасія Ігорівна

4

ПК-41-А

5

4,5

0,5 худ.самод., 0,5 тези

1

0,100

4,600

 

14

Сорока Єлизавета Сергіївна

4

ПК-43-А

5

4,5

1 тези

1,00

0,100

4,600

 

15

Тюлюбаєва Катерина Дмитрівна

4

ПК-42-А

5

4,5

0,5 тези

0,5

0,050

4,550

 

16

Степаненко Ірина Віталіївна

4

ПК-42-А

5

4,5

 

 

0,000

4,500

 

17

Марченко Назар Олександрович

4

ПК-42-А

4,8

4,32

0,5 худ.самод.

0,5

0,050

4,370

 

18

Лазоренко Анна Романівна

4

ПК-41-А

4,8

4,32

 

 

0,000

4,320

 

19

Козир Ольга Миколаївна

4

ПК-41-А

4,8

4,32

 

 

0,000

4,320

соц

20

Гегедиш Емілія Юріївна

4

ПК-41-А

4,8

4,32

 

 

0,000

4,320

 

21

Гладка Юлія Юріївна

4

ПК-41-А

4,6

4,14

0,5 тези

0,5

0,050

4,190

 

22

Безотосна Ангеліна Дмитрівна

4

ПК-41-А

4,6

4,14

 

 

0,000

4,140

 

23

Тиква Анна Вікторівна

4

ПК-42-А

4,6

4,14

 

 

0,000

4,140

 

24

Нечай Анна Анатоліївна

4

ПК-41-А

4,6

4,14

 

 

0,000

4,140

 

25

Соколова Катерина Олександрівна

4

ПК-41-А

4,20

3,78

 

 

0,000

3,780

 

26

Андрусенко Анна Іванівна

4

ПК-42-А

4,2

3,78

 

 

0,000

3,780

 

27

Таран Марина Станіславівна

4

ПК-42-А

4

3,6

 

 

0,000

3,600

 

28

Агафонов Олександр Ігорович

4

ПК-42-А

3,4

3,06

 

 

0,000

3,060

соц

29

Башлій Марина Володимирівна

4

ПК-42-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

30

Панчук Ілона Дмитрівна

4

ПК-41-А

 

0

 

 

0,000

0,000

 

 

Рейтинг успішності студентів ІІ курсу, групи ПК-24 курсу

Полтавського юридичного коледжу за результатами складання сесії

за І навчальний семестр 2019-2020 н.р.

№ п/п

 

 

 

 

 

Додаткові бали

 

 

 

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Підстава

Сума додаткових балів

Коефіцієнт*0,1

сума

інші позначки

1

Василенко Дарина Олексіївна

1

ПК-24

5

4,5

 

 

0,000

4,500

 

2

Заярна Аліна Юріївна

1

ПК-24

5

4,5

 

 

0,000

4,500

 

4

Хандога Даниїл Мирославович

1

ПК-24

4,75

4,275

 

 

0,000

4,275

соц

5

Івасюк Альона Андріївна

1

ПК-24

4,75

4,275

 

 

0,000

4,275

 

3

Гавриленко Сергій Ігорович

1

ПК-24

4,5

4,05

 

 

0,000

4,050

 

 

Рейтинг успішності студентів ІІI курсу, групи ПК-34 курсу

Полтавського юридичного коледжу за результатами складання сесії

за І навчальний семестр 2019-2020 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові

Курс

Група

Середній бал

Коефіцієнт*0,9

Додаткові бали

Коефіцієнт*0,1

сума

інші позначки

Підстава

Сума додаткових балів

1

Коротка Неля Анатоліївна

2

ПК-34

5

4,5

4 юрклін, 4 староста, 1 коордрада

9

0,900

5,400

 

2

Лемак Дарія Сергіївна

2

ПК-34

5

4,5

 

 

0,000

4,500

 

3

Лут Тетяна Олегівна

2

ПК-34

4,75

4,275

 

 

0,000

4,275

соц

4

Олійник Ростислав

2

ПК-34

4,5

4,05

 

 

0,000

4,050

соц

5

Дальченко Вадим Сергійович

2

ПК-34

 

0

 

 

0,000

0,000

 

 

 
Top