Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого став одним із 50-ти ЗВО України, які отримали систему супутникового інтернет-зв’язку «Starlink» виробництва компанії SpaceX.

Сьогодні як ніколи надзвичайно важливо мати надійні комунікації й доступ до мережі Інтернет. Starlink – це величезна перевага, яка надасть можливість нашим студентам і викладачам працювати й навчатись за будь-яких умов. Як відомо, Starlink – найбільш стабільна та найменш вразлива інтернет-платформа у світі.

Ми зможемо забезпечувати доступ до наших електронних навчальних ресурсів, бібліотеки, репозитарію, освітньої платформи Moodle та інших платформ стійким високошвидкісним інтернет-зв’язком. Це дозволить надавати якісні освітні послуги та забезпечить безперебійну роботу критичної інфраструктури Університету в умовах сьогодення.

 

Висловлюємо вдячність команді Міністерства цифрової трансформації УкраїниМіністерства освіти і науки України та особисто міністрам Михайлу Федорову та Сергію Шкарлету та Ілону Маску за підтримку освітян та науковців України в умовах воєнного часу.

 
Top