Культура, відпочинок, спорт

Хореографічний гурток

Мистецтво хореографії має багатовікову історію. В основі його походження лежить прагнення людини до ритмічного руху, потреба висловлювати емоції засобами пластики. Специфіка хореографічного мистецтва визначається його багатогранним впливом на людину, що обумовлено самою природою танцю як синтетичного виду мистецтва. Впливаючи на розвиток емоційної сфери особистості, удосконалюючи тіло людини фізично, виховуючи через музику духовно, хореографія дає поштовх до самовдосконалення та постійного розвитку.

Хореографічний гурток у Полтавському юридичному коледжі поділяється на три напрямки – народний театр танцю «Слов’янське коло» , сучасний панамо-пуерторіканський стиль реггетон, який в м. Полтаві викладається вперше, назва колективу «Calliente fuego», та  контемпорарі стиль – колектив «Lady dance».

Основними формами танцювального виховання є практичні заняття, індивідуальна робота, концертні заходи тощо.

Студенти коледжу активно приймали участь у  хореографічних постановках – «Коломийка» з репертуару Руслани Лижичко, «Три зимы» з репертуару Т.Повалій ( колектив «Слов’янське коло») та дві постановки «Calliente fuego» на День юриста і виступ у новорічній казці «Пригоди Вакули на новий лад», а також   виставці, присвяченій знайомству з ВНЗ       м. Полтави в Міському будинку культури, конкурсі «Міс ПЮІ». Показовим був виступ на концерті, присвяченому 8 Березня колектовом «Calliente fuego». Зараз культорганізатором коледжу Рідкобород – Тарановою Л.В.  створюється ще один танцювально-хореографічний колектив «Ladi Stalle» (жіночий стиль), прем’єру якого варто чекати в травні на концерті, присвяченому Дню матері.

Вокальний гурток «Едельванс»

Гурток працює перш за все для того, щоб виховувати у студентів моральні та естетичні якості засобами пісні, шукати юні таланти, розвивати їх вокальні здібності. Гуртківці на чолі з керівником вивчають пісенну творчість рідного краю, досліджують пісні минулого та сучасності.

На заняттях студенти  вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату. Постійна робота над собою, виступи, концерти сприяють розвитку умінь застосовувати правильне голосоведіння, яке відіграє важливу роль в ансамблевому співі. Гуртківці вчаться вільно почувати себе на сцені, правильно реагувати на погляди глядачів, долати почуття скутості, тривоги перед виступом. Показовою є чимала кількість вивчених пісень, з якими студенти виступали на різноманітних концертах.

Тетральний гурток «Нове століття»

Театр – це світ мистецтва, який духовно збагачує людину, допомагає глибше пізнати красу навколишнього світу. Привернути молодь до театрального мистецтва,  виховати й зберегти природну сутність особистості, її індивідуальність, вплинути на розвиток її духовно-естетичних якостей – головне завдання теотрального гуртка, який створено у Полтавському юридичному коледжі під назвою «Нове століття».

Театр – це синтез багатьох мистецтв:

  • літературної діяльності (читання п’єси за ролями, постанова вистави);
  • образотворчої діяльності (добір одягу персонажів, малювання декорацій, виготовлення атрибутів);
  • музичної діяльністі (виконання пісень, інсценування музичних творів тощо).

Тому в театральному гуртку є можливість розкрити різні сторони творчих здібностей і нахилів студентської молоді, сприяти їх розвитку.

Форми занять:

  • лекції-бесіди;
  • тренінги;
  • репетиції;
  • ігри;
  • показ театральної постановки (мініатюри, спектаклі).

Студенти  вивчають комплекс дисциплін (акторська майстерність, сценічний рух, сценічна мова, пластика), які вирішують ряд творчих завдань: розвиток художньої уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості, культури мови, естетичних смаків та оцінок, розвиток фантазії та асоціативного мислення.

Високу майстерність, зацікавленість виступати, складати сценарії, декламувати вихованці гуртка показали на святі, присвяченому Дню Юриста в сценці «Казка про царя «Соломона», де були виготовлені власноруч реквізити та пошиті костюми, участі в новорічній казці та різноманітних концертах.

Нам залишається побажати студентам незгасаючого натхнення, зацікавленості, відданості, серйозності, творчості та перемог на великій сцені.

line3

 

 

 

line2

 

 

 

Наші студенти на параді «Полтава вишивана»

У 2012 році була започаткована традиція відзначати День міста парадом “Полтава вишивана”. Не порушуючи традицій, 19 вересня під патронатом міського голови Олександра Мамая відбувся щорічний культурно-мистецький народний проект «Парад «Полтава вишивана».

Колективи установ, підприємств, організацій, навчальних закладів, жителів та гостей міста пройшли святковою ходою від Білої альтанки до Театральної площі, демонструючи свої вишукані та неповторні вишивані сорочки. Велика кількість полтавців та гостей міста одяглися у вишиванки, які уособлюють колорит української культури.

У рамках проекту на полтавців чекали народна виставка-ярмарок, майстер-класи народних умільців, святкова торгівля, тематична концертна програма та багато сюрпризів.

До святкової ходи долучилися і студенти Полтавського юридичного коледжу.

line1

 

Традиційний день здоров’я.

У Полтавському юридичному інституті та Полтавському юридичному коледжі відбувся щорічний традиційний День здоров’я. Чудова осіння погода сприяла гарному відпочинку та вдало проведеним конкурсам.

Студенти мали змогу продемонструвати свою вмілість, витривалість, фізичну підготовку у багатьох етапах змагань: готували туристичні страви, розводили вогнища, грали у футбол, волейбол, брали участь у вікторині знавців рідного краю.

Кожен міг знайти цікаве для себе заняття. Надійною емоційною підтримкою командам були куратори груп та викладачі. Змагання завершилися нагородженням та щасливими посмішками переможців. Усі отримали багато гарних вражень та позитивних емоцій.

 
Top