До Полтавського фахового коледжу завітав директор Харківського територіального управління НАБУ Кравченко Юрій Олексійович!

 

5 жовтня за ініціативою Навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка «Lex Quorum»» було організовано та проведено надзвичайно інформативну зустріч з директором Харківського територіального управління НАБУ Кравченком Юрієм Олексійовичем.

изображение_viber_2021-10-05_19-01-12-501

Студенти коледжу отримали прекрасну можливість із перших вуст дізнатися про:

  • зміст і принципи діяльності НАБУ;
  • перелік справ, підслідних органу;
  • права та обов’язки детектива НАБУ, а також кваліфікаційні вимоги до осіб, які претендують на зайняття вказаної посади.

изображение_viber_2021-10-05_19-01-12-836

Надзвичайно приємно, що студенти активно долучилися до обговорення найбільш резонансних корупційних кримінальних правопорушень та навіть запропонували власні варіанти вирішення деяких законодавчих колізій. Окрім того, студенти взяли участь у організованій співробітниками НАБУ вікторині і навіть отримали пам’ятні сувеніри як заохочення за надані правильні відповіді про порядок організації роботи органу. 

Висловлюємо подяку колективу Харківського територіального управлінню НАБУ за змістовну доповідь та сподіваємося на подальшу не менш плідну співпрацю!

 
Top