Графік консультацій циклової комісії правових фундаментальних та професійно-практичних дисциплін

ГРАФІК ЧЕРГУВАНЬ ВИКЛАДАЧІВ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРАВОВИХ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ТА ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

У II СЕМЕСТРІ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

№  з/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Дисципліна

День

тижня, години

Аудиторія

1

Дикань Алла Іванівна

Виконавче провадження

Вівторок:

15:00-16:20

207

2

Дубович Олеся Валеріївна

 

Кримінальний процес

Середа:

15:00-16:00

205

3

 

Короленко Ілона Віталіївна

Кримінальне право Кримінальний процес

 

Четвер:

15:00-17:00

205

4

Купченя Лідія Іванівна

Аграрне право

Право соціального захисту

П’ятниця:

15:00-16:00

205

5

Петренко Юлія Володимирівна

Цивільний процес Міжнародний захист прав людини

Понеділок:

15:00-17:00

 

205

6

Покровська Анастасія Олегівна

 

Цивільне та сімейне право

 Господарське право

Процесуальні документи в цивільному судочинстві

Вівторок:

15:00-17:00

Середа:

15:00-16:00

205

 7

Ромашко Альона Анатоліївна

Адміністративне право

Адміністративне судочинство

Четвер:

15:00-16:30

206

8

Худолій Тетяна

Ігорівна

Цивільне та сімейне право

Трудове право

Четвер:

15:00-16:00

205

9

Шеховцова Ольга Ігорівна

ДБМС

Організація роботи з кадрами

Середа:

15:00-17:00

205

10

Шайхаєва Олена Мустафаївна

Конституційне право України

Фінансове право

Митне право

Вівторок:

15:00-16:20

206

 

ГРАФІК ЛІКВІДАЦІЇ АКАДЕМІЧНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ

ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРАВОВИХ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ТА ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

У II СЕМЕСТРІ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

№  з/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Дисципліна

День

тижня, години

Аудиторія

1

Дикань Алла Іванівна

ДРАЦС

Вівторок

15:00-16:20

207

2

Дубович Олеся Валеріївна

 

Кримінальний процес

Середа

15:00-16:00

205

3

 

Короленко Ілона Віталіївна

Кримінальне право Кримінальний процес

 

Четвер

15:00-17:00

205

4

Кришталь Юлія Віталіївна

Теорія держави і права

П’ятниця

15.00-16.00

 

5

Старостіна Любов Леонідівна

Трудове право

Середа

15:00-16:00

209

6

Петренко Юлія Володимирівна

Цивільний процес Міжнародний захист прав людини

Понеділок

15:00-17:00

 

205

7

Покровська Анастасія Олегівна

 

Цивільне та сімейне право

 Господарське право

Процесуальні документи в цивільному судочинстві

Вівторок

15:00-17:00

 

205

 8

Ромашко Альона Анатоліївна

Адміністративне право

Адміністративне судочинство

Четвер

15:00-16:30

206

9

Худолій Тетяна

Ігорівна

Цивільне та сімейне право

 

Четвер

15:00-16:00

205

10

Шеховцова Ольга Ігорівна

ДБМС

Організація роботи з кадрами

Середа

15:00-17:00

205

11

Шайхаєва Олена Мустафаївна

Конституційне право України

Фінансове право

Митне право

Вівторок

15:00-16:20

206

 

 

 
Top