Графік консультацій

ЗАТВЕРДЖУЮ

Т.в.о. директора

Полтавського юридичного коледжу

Національного юридичного університету

імені Ярослава Мудрого

Л.Л. Старостіна

«__» _________2017 р.

ГРАФІК

чергувань викладачів циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Полтавського юридичного коледжу

Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

у ІI семестрі 2016—2017 навчального року з 30.01.17 по 02.06.17

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Дисципліна

День

тижня, години

Аудиторія

1

Прокопчук Юрій Петрович

Фізична культура, фізичне виховання

П’ятниця 17.15-18.45 з 17.02 по 28.04

П’ятниця 17.15-18.00 з 5.05 по 2.06

206

2

Корнет Світлана Олександрівна

Українська мова, українська література, світова література, українська мова (за професійним спрямуванням)

 

Вівторок 15.30-17.00 з 31.05 по 30.05

Середа 1.02 15.30-16.15

206

3

Громов Сергій Вікторович

Медико-санітарна підготовка

Четвер 15.30-16.15 з 11.05 по 25.05

206

4

Олійник Тетяна Михайлівна

Математика, фізика, астрономія

Вівторок 15.30-17.00 з 31.01 по 30.05

Четвер 15.30-17.00 з 2.02 по 9.02

206

5

Купар Майя Сергіївна

Англійська мова, англійська мова(за професійним спрямуванням)

Понеділок 15.30-17.00 з 30.01 по 22.05

Понеділок 29.05 15.30-16.15

Середа 15.30-17.00 з 1.02 по 1.03

206

6

Крайсвітня Юлія Володимирівна

Історія держави і права України, історія держави і права зарубіжних країн, історія України, всесвітня історія, ораторське мистецтво

Понеділок 15.30-17.00 з 30.01 по 29.05

Вівторок 15.30-17.00 з 31.01 по 18.04

Четвер 15.00-17.00 з 2.02 по 9.02

206

7

Клеценко Анатолій Сергійович

Захист Вітчизни

Вівторок 15.30-16.15 з 16.05 по 30.05

206

8

Рудь Ольга Валеріївна

Біологія, хімія

Понеділок 15.30-17.00 з 31.01 по 10.04

Понеділок 15.30-16.15 з 24.04 по 29.05

206

9

Корнет Анжела Валентинівна

Українська мова, українська мова (за професійним спрямуванням), українська література, діловодство

Середа 15.30-17.00 з 8.02 по 15.03

Четвер 15.30-17.00 з 2.02 по 25.05

Четвер 1.06 15.30-16.15

206

10

Цапков Денис Валерійович

Безпека життєдіяльності, основи інформатики і обчислювальної техніки, комп’ютерні технології в юридичній діяльності

Вівторок 31.01  15.30-17.00

Четвер 15.30-16.15 з 2.02 по 1.06

601

11

Бойко Ірина Володимирівна

Географія

Четвер 15.30-17.00 з 4.05 по 25.05

Четвер 1.06 15.30-16.15

206

 

                       Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін                       С.О. Корнет

 
Top