Сектор представництва у Студраді міста Полтави

Сектор представництва в СРмП

2017 рік

Полтавський юридичний коледж в 2015 році було включено до Студентської Ради міста Полтави. Інтереси нашого коледжу у Раді представляє Корінна Анастасія Володимирівна. До сектору Студентської Ради в місті Полтаві входять також інші студенти, зокрема: Кушлик Ілона, Віка Штепура, Даша Лупуляк, Кравченко Аліна, Леляк Ярослав, Дрібна Ріта, Сабадирь Валя, Брижань Таня, Шмагун Олексій.

Робота сектору полягає в інформуванні студентів Полтавського юридичного коледжу про події, які відбуваються на рівні міста. Наш сектор залучає студентів до участі у різноманітних заходах, що проходять на рівні міста. Разом із Студентською Радою міста Полтави ми маємо на меті плідно співпрацювати зі студентами інших полтавських навчальних закладів, залучати студентів нашого коледжу до активного студентського життя та показати наскільки цікаве та незабутнє воно може бути.